Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28968
Stary 18.11.2014, 17:33
O curva, to jakiś kabaret w tym teoretycznym państwie :

http://wpolityce.pl/polityka/222551-...o-tu-zwariowal


Fałszują nie tylko na Mazowszu:

http://wpolityce.pl/polityka/222558-...ak-sie-glosuje

W Świętokrzyskiem PSL "zdobył" ....50 % () poparcie chociaż przedwyborczy sonda dawał wygraną PiS. To sa curva jaja !:

http://niezalezna.pl/61531-wielki-sz...nikiem-50-proc
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 18.11.2014 o godz. 17:47.