|
no własnie spodziewalem sie takiego poziomu jaki zaprezentowałes.
a odnośnie tego co napisałeś poprzednio oraz mojego pytania..
a)jeśli studiujesz to proponuje przenieść się na PWSZ do Przemyśla -w koncu fajna wiślacka ekipa
b)jeżeli pracujes to rowniez szukam ekipy budowlanej - daje 1200 za napierdalanie po 12h, ale w fajnej wiślackiej atmosferze
należysz?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|