Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16669
Stary 18.11.2014, 15:51
no własnie spodziewalem sie takiego poziomu jaki zaprezentowałes.
a odnośnie tego co napisałeś poprzednio oraz mojego pytania..

a)jeśli studiujesz to proponuje przenieść się na PWSZ do Przemyśla -w koncu fajna wiślacka ekipa
b)jeżeli pracujes to rowniez szukam ekipy budowlanej - daje 1200 za napierdalanie po 12h, ale w fajnej wiślackiej atmosferze

należysz?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując