Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28963
Stary 18.11.2014, 14:29
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A jaki to problem dla reżimu żeby sądażownie wyświetliły zamawiane wyniki a potem PKW dostosowuje sie do nich i ogłasza komunikat.
W tym cyrku związanym z wyborami, który obserwujemy od czasów rządów PO wszystko jest możliwe.
Pytanie skąd te 42 % dla PiS-u o których mówił w taśmach Sienkiewcz, skoro nie zajaknęła się o tym żadna sądażownia ?
jest to możliwe, przypomnij sobie różne wyniki z poprzednich wyborów gdy wygrywało PO , najpierw exit pool dla tvn czy innej reżimówki , a potem taki sam wynik z PKW,a sondaże co tydzień ? no chyba że platfusy "przegięły pałę" to tak z miesiąc przerwy