Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28960
Stary 18.11.2014, 13:45
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A jaki to problem dla reżimu żeby sądażownie wyświetliły zamawiane wyniki a potem PKW dostosowuje sie do nich i ogłasza komunikat.
W tym cyrku związanym z wyborami, który obserwujemy od czasów rządów PO wszystko jest możliwe.
Pytanie skąd te 42 % dla PiS-u o których mówił w taśmach Sienkiewcz, skoro nie zajaknęła się o tym żadna sądażownia ?
jakiś kosmos masz w głowie. Jaki reżim? Sondażownie