Gwiaździsty napisał(a):

A jaki to problem dla reżimu żeby sądażownie wyświetliły zamawiane wyniki a potem PKW dostosowuje sie do nich i ogłasza komunikat.
W tym cyrku związanym z wyborami, który obserwujemy od czasów rządów PO wszystko jest możliwe.
Pytanie skąd te 42 % dla PiS-u o których mówił w taśmach Sienkiewcz, skoro nie zajaknęła się o tym żadna sądażownia ?
|
jakiś kosmos masz w głowie. Jaki reżim? S
ondażownie
