Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KrK
Offline
#
28959
18.11.2014, 13:45
Wynik dla PiSu nie interesuje mnie aż tak bardzo. Bardziej interesuje mnie co by się stało gdyby w obecnych wyborach platfusy osiągnęły wynik 15-17 % rozłam i koniec, a przecież "oni raz zdobytej władzy nie oddadzą nigdy nigdy"
carpenter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do carpenter
Znajdź inne posty napisane przez carpenter