Pewnie gdyby PiS miał 50% to już wszystko zgadzałoby się
Niezależnie od tego, czy mają 29%, 31%, czy 42% to i tak za dużo.
Szpen napisał(a):

|
PKW obsługiwane jest przez GTS.
|
A sieć GTS podlega pod?
Podpowiadam: NASK
PS. Jak ktoś wyskakuje z pomysłami darmowej komunikacji miejskiej, czy pociągów to musi być z PiS-u. Normalny człowiek nie wpada na takie pomysły
