Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28956
Stary 18.11.2014, 13:25
Pewnie gdyby PiS miał 50% to już wszystko zgadzałoby się

Niezależnie od tego, czy mają 29%, 31%, czy 42% to i tak za dużo.

Szpen napisał(a):Wyświetl post
PKW obsługiwane jest przez GTS.
A sieć GTS podlega pod?

Podpowiadam: NASK


PS. Jak ktoś wyskakuje z pomysłami darmowej komunikacji miejskiej, czy pociągów to musi być z PiS-u. Normalny człowiek nie wpada na takie pomysły
Ostatnio edytowane przez emj10 : 18.11.2014 o godz. 13:30.