Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28948
Stary 18.11.2014, 11:38
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Tak mnie tylko ciekawi, jak problemy z systemem informatycznym PKW mają się do rzekomo znajdujacych się na terenie Federacji Rosyjskiej serwerów wyborczych. Jak zatrzymania rosyjskich szpiegów rzekomo mających coś wspolnego z firmą informatyczną odpowiedzialna za felerny program, mają się do calego kryzysu. Czyżby kryzys na linii "rząd Polski" - Federacja Rosyjska doprowadził do tego iż otrzymane wyniki, mogły doprowadzic do upadku rządu platfusow? Czemu te wszystkie tematy są przemilczane w mediach?
Z tymi serwerami to w dużej mierze była brednia Sakiewicza i spółki. Serwery kiedyś faktycznie były w Moskwie, ale to już jakiś czas temu

Z tego co ja wiem to te serwery podlegają pod NASK.