Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1496
Stary 17.11.2014, 17:50
Poza tym abonament z telefonem jest podwyższony (ta sama oferta bez telefonu jest taniej). To się w ogóle nie kalkuluje, tak jakbyście kupowali telefon w ratach.
Odpowiedz cytując