emj10 napisał(a):

|
Ja bym powiedział, że tyczy się to większości wyborców, którzy głosują na POPiS.
|
POPiS. Taaaak...
Coś mnie ominęło? To jednak koalicja rządziła ostatnie siedem lat?
Kocur napisał(a):

To jest jakiś polski ewenement.
W każdym kraju na świecie jak jest źle to w najbliższych wyborach w 95% przypadków jest wymiana ekipy.
A u nas dziura budżetowa powiększa się szybciej niż czarna dziura w centrum Drogi Mlecznej i to pomimo wessania 150 mld z naszych emerytur.
Bezrobocie ciągle najwyższe w ostatnich 10-15 latach.
Exodus młodych ludzi na zachód nie jest już marginesem ale głównym problemem demograficznym.
Politycy kradną na potęgę (5 mln do kieszeni z igrzysk których nie było), handlują ustawami (obiadki u Sowy).
Zamiast wprowadzać rozwiązania z najbardziej rozwiniętych krajów to u nas byle dać zarobić znajomej firmie a Polak i tak będzie płacił najwięcej w Europie (zamiast winietek które wprowadzają Niemcy to u nas każdy sobie zamontuje elektroniczny pobór opłat - 10 groszy za 1 km co jest najwyższą stawką na świecie)
Ale jak widać i tak ponad 1/5 społeczeństwa ma chyba jakieś pasożyty w mózgach.
|
Powiedziałbym, że o wiele więcej niż 20%.
Polacy w swojej masie to debile. Inaczej nie da się tego określić.