|
To jest jakiś polski ewenement.
W każdym kraju na świecie jak jest źle to w najbliższych wyborach w 95% przypadków jest wymiana ekipy.
A u nas dziura budżetowa powiększa się szybciej niż czarna dziura w centrum Drogi Mlecznej i to pomimo wessania 150 mld z naszych emerytur.
Bezrobocie ciągle najwyższe w ostatnich 10-15 latach.
Exodus młodych ludzi na zachód nie jest już marginesem ale głównym problemem demograficznym.
Politycy kradną na potęgę (5 mln do kieszeni z igrzysk których nie było), handlują ustawami (obiadki u Sowy).
Zamiast wprowadzać rozwiązania z najbardziej rozwiniętych krajów to u nas byle dać zarobić znajomej firmie a Polak i tak będzie płacił najwięcej w Europie (zamiast winietek które wprowadzają Niemcy to u nas każdy sobie zamontuje elektroniczny pobór opłat - 10 groszy za 1 km co jest najwyższą stawką na świecie)
Ale jak widać i tak ponad 1/5 społeczeństwa ma chyba jakieś pasożyty w mózgach.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|