Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28930
Stary 17.11.2014, 10:45
temat otwarty

Moja subiektywna ocena: PO ma więcej szczęścia niż ...

1. Niby wybory wygrał PiS, ale w większości sejmików dalej będzie rządziła PO z PSL. Plus duże ośrodki 0 więc tu gdzie robi się politykę mamy status quo.
2. PO straciła bardzo mało % do tego co zrobili przez ostatnie lata.
3. Taki wynik w parlamentarnych doprowadzi do koalicji PO, PSL, SLD
4. Duopol polityczny ma się dobrze.
5. W Polsce mozliwy będzie przewrót: rządził będzie chłop i robotnik, a nie wykształciuch.