Szpen napisał(a):

http://mapawpadek.pl/
obie fajne, cieszy że wreszcie komitety myślą jak prowadzić kampanie ponad standard. martwi, że mają co wytykać ...
|
Cytat:
|
Radny PiS Maciej Wąsik jest przeciwny dofinansowywaniu organizacji pozarządowych. Jego uwagę zwrócił program fundacji Etoh "Warszawa. Warsztaty >>Bliskość i seksualność<< dla osób homoseksualnych i transseksualnych". Wąsik skomentował to tak: "Jeśli do ratusza przyjdą naziści, prosząc o pieniądze na program "Jak rozpoznać Żyda", to Hanna Gronkiewicz-Waltz też da im pieniądze?"
|
Cytat:
|
Marek Gralik, kandydat PiS-u na prezydenta Bydgoszczy, napisał na Facebooku: "Mści się krótkowzroczna polityka klubu oparcia się na zaciężnej armii indywidualistów, którzy nie tworzą zespołu. Nie pomógł też eksperyment z portugalskim trenerem, nie mówiąc już o fatalnej atmosferze spowodowanej konfliktem kibiców z właścicielem klubu. Zawisza zacznie wygrywać, gdy na stadionie zjadaczy popcornu zastąpią kibice." Gralikowi nie podoba się to, że Przemysław Osuch, właściciel Zawiszy Bydgoszcz, wytoczył walkę kibolom, którzy bojkotują mecze.
|
dla mnie bomba
Dla jasności, na pis nie głosuje, ale czytając te wpadki dawno się tak nie ubawiłem
