Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
8144
14.11.2014, 13:23
Ja się dziwie, że obecny zarząd nie stara się rozwiązać tej umowy, prawnicy na pewno znaleźli by możliwość, nie znam się tak, ale może art.388 kc? A tutaj stwierdzili, że nic zrobić nie można, praktycznie bez walki.
cash_X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cash_X
Znajdź inne posty napisane przez cash_X