Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
28921
14.11.2014, 13:06
Niesiołowski mu nie zwróci za taka wpłatę, więc ja bym nie liczył. Płacone ma od posta a nie od popularności.
cash_X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cash_X
Znajdź inne posty napisane przez cash_X