Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8138
Stary 13.11.2014, 22:24
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy to ten watek ale chyba innego lepsszego nie ma.
Dlugo wywiad z Krzysztofem Sachsem o przyznawaniu licencji. O Wiśle malo ale ogolnie o zasadach
http://www.weszlo.com/2014/11/13/wsz...tofem-sachsem/
Co jak co, ale jeśli sytuacja u nas drastycznie nie poprawi to w najlepszym przypadku będziemy mieć w przyszłym roku zakaz transferowy. Szkoda że w tej rozmowie gadali głównie o Górniku, a może to i lepiej...
Odpowiedz cytując