york09 napisał(a):

|
Coś mi się widzi że ci wyrzuceni utworzą większość w Sejmie. Dopiero będzie się działo.
|
yorkuś, nikt nie wyleci, Państwo PO ma prawdziwe przekręty na koncie, miliardowe, za takie bzdety będą wyrzucać? jakieś kilkadziesiąt tysięcy ,żart? grad bierze miesięcznie tak ze sto koła za tkwienie na "stanowisku", psl zakłada jakieś agencje kosmiczne, te grosze turystyczne to dla Państwa PO bzdet