Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28907
Stary 13.11.2014, 18:10
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Niech mi ktoś k.u.r.w.a wytłumaczy czemu ja za tygodniową delegację w UK czy Szwajcarii płaciłem poniżej 5 tysięcy zł za przelot, żarcie i 5 gwiazdkowe hotele ?!?!

Czym oni latają - czarterują Jambo czy coś ?!
Bo to jest to co w socjaliźmie jest kwintesencją tego ustroju... marnowanie i złodziejstwo twoich i moich pieniędzy, które w wysokości 64% twojej pensji oddajesz im w podatkach
Prywatny leci za 5 tys. państwowy 6 razy drożej. I tak jest w każdej dziedzinie. Przemysł prywatny kilka razy bardziej kosztowny i kilka razy mniej rentowny od prywatnego. Tak samo ze służbą zdrowia, która jest kilka razy droższa niż by była gdyby nie było NFZtowskiego monopolu... itd itd.

I wykłócanie się o to co w tym systemie jest normalnością i myślącego nie jest wstanie zdziwić pokazuje jak większość z was nie ma pojęcia o czym pisze w ogóle.

york09 - ty jesteś tak naiwny, że mi się z ciebie trochę śmiać chce,
Ostatnio edytowane przez palikot : 13.11.2014 o godz. 18:15.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰