Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28898
Stary 13.11.2014, 16:08
york09 napisał(a):Wyświetl post
Gwieździsty od razu napisz że ten Eryk z PIS co tak napieprza to wina Kopacz.
No to kiedy wyrzucacie Szejnfelda ? Najlepiej z Nowakiem . Czasem nie Kopacz klepała im te wszystkie wyjazdy ? Ciekawe czy w ogóle sie będzie teraz tłumaczyła, czy zamiotą sprawę pod dywan ?

Patrzcie, do jakiego zakłamania jest zdolna PO-wska władza, łącznie z preziem PO Komorowskim:

http://niezalezna.pl/61373-manipulat...ocznego-marszu
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 13.11.2014 o godz. 16:24.