york09 napisał(a):

Gwieździsty od razu napisz że ten Eryk z PIS co tak napieprza to wina Kopacz.
|
No to kiedy wyrzucacie Szejnfelda ? Najlepiej z Nowakiem

. Czasem nie Kopacz klepała im te wszystkie wyjazdy ? Ciekawe czy w ogóle sie będzie teraz tłumaczyła, czy zamiotą sprawę pod dywan ?
Patrzcie, do jakiego zakłamania jest zdolna PO-wska władza, łącznie z preziem PO Komorowskim:
http://niezalezna.pl/61373-manipulat...ocznego-marszu