Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28895
Stary 13.11.2014, 15:53
york09 napisał(a):Wyświetl post
Kerim trzeba odróżnić tych co rzeczywiście wyjechali (chociaż większość wyjazdów niepotrzebna i głupia)
od tych co tylko deklarowali wyjazd.
A niby dlaczego ? Taka turystyczna 5 dniowa wycieczka Szejnfelda z PO do Meksyku kosztowała polskiego podatnika aż...27 tys. zł. A niech jedzie za swoje jak chce zwiedzić Meksyk.
Sądze, ze tutaj przewalone są nieźle przez niego pieniadze patrząc na koszt wycieczki.
Za tylko 10 tys. jest oferta w 5 gwiazdkowym hotelu, oczywiście all inclisive na aż 11 dni:

http://www.itaka.pl/wczasy/meksyk/ho...a567219dbd62a8

Wycieczka Szejnfelda do Meksyku na tylko 5 dni kosztowała nas prawie 3 x wiecej !!!!! Duże prawdopodobieństwo przewalenia kasy podatnika.

Ale jak widać facet lubi egzotyczne wycieczki na nasz koszt bo walnał sobie tez wycieczkę na ....Filipiny za ....ponad 22 tys. Jak hulać to z przytupem. A co ?

P.S. Co do tego kandydata z Radomia, Konkurencja z PO miasta koparki smoleńskiej (do 1 m wgłąb) jak widać odwala chamskie numery w. języka miłości , o którą tak nawoływała w Sejmie kłamczucha smoleńska.
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 13.11.2014 o godz. 15:57.