Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28893
Stary 13.11.2014, 15:51
yorkuś żyjesz w matrixie? pierwszy krytykowałem hofmana i spółkę,mało tego cieszyłem się z ich wyrzucenia, czekam teraz na reakcje pozostałych