Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28890
Stary 13.11.2014, 15:14
Kerim trzeba odróżnić tych co rzeczywiście wyjechali (chociaż większość wyjazdów niepotrzebna i głupia)
od tych co tylko deklarowali wyjazd.
Prezes też po order do Gruzji jechał, nic do tego nie mam , jechał niestety przyjechał ale sprawy nie ma.
Co innego jeździć autem którego się nie ma.
Najdziwniejsze to że nie krytykujecie gangu Hofmana. Przecież PIS to miała być elita tych prawych i sprawiedliwych okazało się to tylko sitwą porównywalną z innymi.