uff dobrze ze to nie wy władacie klubem
up@
ani o mistrza ani o majstra nie walczymy. Bierzemy udział w kolejkach ligowych o mistrzostwo kraju ale w wyscigu jestesmy króliczkiem ktory po doprowadzeniu faworyta do pewnego momentu po prostu odpuszcza.
Puchary Nam są nie na ręke ....
E: zajaczek kroliczek jeden ....

kwestia nazewnictwa
