Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16650
Stary 13.11.2014, 12:45
uff dobrze ze to nie wy władacie klubem

up@
ani o mistrza ani o majstra nie walczymy. Bierzemy udział w kolejkach ligowych o mistrzostwo kraju ale w wyscigu jestesmy króliczkiem ktory po doprowadzeniu faworyta do pewnego momentu po prostu odpuszcza.
Puchary Nam są nie na ręke ....

E: zajaczek kroliczek jeden .... kwestia nazewnictwa
Ostatnio edytowane przez szprotson : 13.11.2014 o godz. 18:17.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując