Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28882
Stary 13.11.2014, 12:15
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Niech mi ktoś k.u.r.w.a wytłumaczy czemu ja za tygodniową delegację w UK czy Szwajcarii płaciłem poniżej 5 tysięcy zł za przelot, żarcie i 5 gwiazdkowe hotele ?!?!

Czym oni latają - czarterują Jambo czy coś ?!
i narracja jak mawiał siara poszła w p...u , okazało się że jamba jak pisze Kocur czarterują wszystkie partie z rekordzistami , iwińskim, kaliszem , wunderlichem czy gogusiem szejnfeldem na czele, piszą o bilokacji hofmana a okazuje się że nawet kapuś halicki uczestniczył w bilokacji, jak mawiali nadgorliwość gorsza od faszyzmu , a pieprzu sprawie dodaje osoba radzia s. który to wszystko ujawnia, czekam na dane z msz za jego rządów, będzie się działo