Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16649
Stary 13.11.2014, 07:22
Sorry za offtop, ale przypominam, że Wisła Kraków walczyć może o MISTRZA a nie majstra. Nie jesteśmy w krainie buraków czy tam ziemniaków i nie wiem skąd się to wzięło. A co do tych powrotów to niestety science fiction podobne jak powrót Petrescu.
Odpowiedz cytując