Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28868
Stary 12.11.2014, 21:46
Jeśli w 10 milionowym mieście dochodzi tylko do 5000 wypadków z przechodniami a umiera z tego powodu tylko 100 osób rocznie... to jest doskonały przykład na sens tego pomysłu. Masz może dane z Krakowa? Jeszcze dla porównania ciekawią mnie dane osób które weszły tam na czerwonym i zginęły a które weszły w Krakowie i zginęły.
Londyn to dosyć specyficzne miasto... szczególnie w centrum, dużo potrąceń rowerzystów tam jest, z tego powodu iż jest tam po prostu ciasno jak cholera i czasem dochodzi do dzwonów, po drugie tam jeżdżą jak szaleni i tak samo jak w Paryżu chcą wprowadzić przez to 30 km na godzinę w centrum. Taki pomysł swego czasu był w Krakowie, nie wiem na jakim etapie stanął?
Ostatnio edytowane przez palikot : 12.11.2014 o godz. 21:54.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰