Gwiaździsty napisał(a):

|
Na pustej ulicy Ok ale obawiam się, że stało by się to nagminne i tabuny przechodzących pieszych na czerwonym świetle spowodowały by wiele ciężkich wypadków np. wyobrażam sobie to na Alejach lub ul. Bora Komorowskiego. Jesli było by to dozwolone to koniec świata. Co mi z własnej odpowiedzialności durnia, który wpadnie mi pod samochód przy szybkości 70 km/h ?
|
Jednak jest potwierdzenie, ty jesteś
CZERWONY
W końcu jakiś konkret a nie pierdu pierdu...
Wartością bezwzględną KNP jest "KAŻDY JEST KOWALEM WŁASNEGO LOSU"
Przykład z UK. Kiedy raz wszedłem na ulicę na czerwonym, to samochód jadący do skrzyżowania ok 30km/h nagle ruszył w moją stronę, że musiałem spierda.lać w popłochach.
Jaki z tego morał?
1) Że jesteś
czerwony(w końcu bronisz PISu)

2) Wejść na jezdnię możesz na własną odpowiedzialność a nie kierującego. Więc finansową i leczniczą a w najgorszym wypadku także śmiertelną konsekwencje ponosi ten co wejdzie pod koła. Zasada jest prosta. "Czerwone" informuje cię, że jeśli wejdziesz na jezdnię mogą cię przejechać.
3) Tam(UK) jest wolność a wolność jest wtedy, kiedy ja mogę się zabić lub potrącić kiedy mi się podoba a nie wtedy kiedy policjant czy pfu strażnik miejski nie widzi. To jest oczywiście przewrotny przykład. Ale jaki jest sens stania na czerwonym jak patrzysz w lewo 1 km... nic nie jedzie patrzysz w prawo 1 km nic nie jedzie... idiotyzm.
4) Skoro w UK to funkcjonuje bardzo dobrze, nikt nie dostaje 100 funtów mandatu za to, nikt przy 70km/h nie ginie, to znaczy, że problemu nie ma, więc kto leczy urzędników w UK?
5 Ty serio myślisz, że człowiek który chce wejść na jezdnię jak jadą 70 km/h to nie wejdzie bo się mandatu stuzłotowego boi?
ps. ty traktujesz ludzi jak cała ta socjalistyczna banda twój PIS i te całe POSLDPSLTR czyli jak bydło i niewolników. Wydaje ci się, że ludzie są na tyle głupi, że jak nie będzie mandatów za przejście na czerwonym, to będą wchodzić pod koła samochodów... logika wyśmienita
Arapaho napisał(a):

Wcale bym się nie zdziwił jakby to była prawda. W KNP jest tak że im głupszy pomysł tym lepiej. Za niedługo stwierdzą że powinniśmy jeść g....o , przecież miliony much nie mogą się mylić.Ja może dołożę kilka postulatów (nie ma się co ograniczać) znieść limity prędkości jazdy furami-będziemy się martwić dopiero jak wariaci rozjadą kilka rodzin - ba nawet jak się ubezpieczą to będzie na pogrzeb,znieść obowiązek nauki dla dzieciaków, znieść zakazy seksu z dziećmi (Polański by poszalał, oj poszalał),znieść nakaz ratowania ofiar wypadków przez pogotowie,sprywatyzować PGNIG,KGH,BUMAR i LOTOS jak ruscy mają więcej kasy to trudno nasz pech , sprywatyzować wszystkie szpitale - chorzy na raka są po prostu pechowcami którzy najwyżej będą kraść żeby się leczyć zagranicą.Jak brak ograniczeń to brak ograniczeń. Wolność dla każdego,wolność dla Kilkujadka,wolność dla polococtowców
|
A ty jesteś jeszcze głupszy niż ustawa przewiduje.
TSWojtas napisał(a):

Wole taki pomysł jak ma Berkowicz niż to co ma wejść czyli że pieszy zbliżający się do przejścia będzie miał pierwszeństwo - to będzie dramat i mnóstwo wypadków ...
Przerażonych pomysłami KNP informuję :
Berkowicz nie ma szans na Prezydenta Krakowa
KNP nie ma szans na większość w Radzie Miasta
Możecie spać spokojnie i dalej wspierać sprawdzonych polityków którzy uchwalają mądre prawo
Pozdrawiam
|
Oczywiście, że ma szansę, trzeba wierzyć

Osobiście ten pomysł mi się bardzo podoba jak również ten, że we własnym samochodzie jestem JA panem i władcą i żaden urzędnik nie będzie mi kazał i innym pasażerom MOJEGO samochodu którym JA!! nie kazałem zapinać pasów pod groźbą haraczu mandatowego.
emj10- przestań człowieku manipulować ciągle tymi sondażami... wynik wyborów będzie to się dowiesz kto co ile dostał. Wklejasz tu dane na zamówienie PO czy PISu, przy których na pewno ktoś "pracował", bo taki mają interes i swoich ludzi w tych instytucjach badawczych które to robią.
UK trzeba leczyć, albo ciebie z Arapaho
