Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28864
Stary 12.11.2014, 20:39
Ja kiedyś śpieszyłem się na egzamin. Przebiegłem przez pusta ulicę, bo jechał mi autobus a gdybym na niego nie zdążył bym się spóźnił. Akurat gdzieś tam wyłoniła się milicja i mnie spisali. Nie pomogły tłumaczenia- czerwone to czerwone i kij z tym, że na drodze pustki i że się spiesze. Dowodu nie miałem to wzieli mi indeks a wpis dali na osobnej karteczce. :[

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/