Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28862
Stary 12.11.2014, 20:34
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ja osobiście uważam, że to całkiem fajny pomysł. Na niektórych skrzyżowaniach to po prostu jakaś kpina- szczególnie w małych miasteczkach, gdzie nie ma świateł na żądanie. Może niech przepisy zacza ludzi traktować z trochę większym zaufaniem. Nikt specjalnie nie chce wchodzić pod auta lub przebiegać przez ruchliwą arterie.
Nie no co ty, ludzie od razu seriami będą sie rzucać pod auta na czerwonym