Pablo84 napisał(a):

|
Ja osobiście uważam, że to całkiem fajny pomysł. Na niektórych skrzyżowaniach to po prostu jakaś kpina- szczególnie w małych miasteczkach, gdzie nie ma świateł na żądanie. Może niech przepisy zacza ludzi traktować z trochę większym zaufaniem. Nikt specjalnie nie chce wchodzić pod auta lub przebiegać przez ruchliwą arterie.
|
Nie no co ty, ludzie od razu seriami będą sie rzucać pod auta na czerwonym
