Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28861
Stary 12.11.2014, 20:34
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Yyy... ja nie mam wrażenia, aby zakończył swoją karierę. Właśnie kandyduje na prezydenta Wawy ze sporą szansą na 3. lub 4. wynik (nie śledzę sondaży, ale myślę, że może się zakręcić wokół 10%). Stał się drugą osobą w partii z szansami na wejście do Sejmu. Myślę, że prędko ze sceny politycznej nie zniknie.
Taki wynik, a mianowicie 10% to tylko pobożne życzenie. Patrząc na sondaże z ostatniego okresu to Wipler będzie mieć poparcie na poziomie od 2 do 4% i uplasuje się raczej na miejscach 5-8 za HGW, Sasinem, Guziałem i Wierzbickim z SLD.

Wrzucałem ten sondaż dla Warszawy przed wyjazdem.
http://d.polskatimes.pl/k/r/1/43/a4/...4a3_o.jpg?9813

Odnośnie samego Wiplera napiszę później.

funkykoval napisał(a):Wyświetl post
wynik alkomatu należy pomnożyć bodajże przez 2, więc może jednak nabiłeś
Nie miałem pojęcia, że coś takiego może występować. Miałem do czynienia ze zwykłymi alkomatami (no może trochę lepszymi niż te ze stacji benzynowych), ale nie słyszałem wcześniej o tym, że wynik, który jest podany na alkomacie nie jest wynikiem ostatecznym.