Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28859
Stary 12.11.2014, 18:09
Wole taki pomysł jak ma Berkowicz niż to co ma wejść czyli że pieszy zbliżający się do przejścia będzie miał pierwszeństwo - to będzie dramat i mnóstwo wypadków ...

Przerażonych pomysłami KNP informuję :

Berkowicz nie ma szans na Prezydenta Krakowa
KNP nie ma szans na większość w Radzie Miasta

Możecie spać spokojnie i dalej wspierać sprawdzonych polityków którzy uchwalają mądre prawo

Pozdrawiam


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru