Gwiaździsty napisał(a):

Pytanie dla berkowiczologów. W GK przedstawiali obiecanki kandydatów na prezia Krakowa. W tekście pojawił sie taki wpis:
Czy to prawda, czy kaczka dziennikarska ? Bo jeśli prawda to gościa trzeba zacząć leczyć.
|
Wcale bym się nie zdziwił jakby to była prawda. W KNP jest tak że im głupszy pomysł tym lepiej. Za niedługo stwierdzą że powinniśmy jeść g....o , przecież miliony much nie mogą się mylić.Ja może dołożę kilka postulatów (nie ma się co ograniczać) znieść limity prędkości jazdy furami-będziemy się martwić dopiero jak wariaci rozjadą kilka rodzin - ba nawet jak się ubezpieczą to będzie na pogrzeb,znieść obowiązek nauki dla dzieciaków, znieść zakazy seksu z dziećmi (Polański by poszalał, oj poszalał),znieść nakaz ratowania ofiar wypadków przez pogotowie,sprywatyzować PGNIG,KGH,BUMAR i LOTOS jak ruscy mają więcej kasy to trudno nasz pech , sprywatyzować wszystkie szpitale - chorzy na raka są po prostu pechowcami którzy najwyżej będą kraść żeby się leczyć zagranicą.Jak brak ograniczeń to brak ograniczeń. Wolność dla każdego,wolność dla Kilkujadka,wolność dla polococtowców
