cash_X napisał(a):

Wiele do pisania nie ma, były co najmniej 3 świnki z obozu władzy kręcące lody na hazardzie. Jak się się wydało, to uchwalili ustawę hazardową, żeby aferę zamaskować. Skutkiem tej ustawy było to, że bet-at-home dłużej nie mógł Wisły sponsorować. Strata tylko za niedokończona umowę wyniosła ok 4 000 000 zł.
Dwie świnki Rychu i Zbychu niby się wycofały z polityki, choć kontakty im nie pozwoliły upaść, trzecia natomiast świnka Grześ jest obecnie znana jako minister spraw zagranicznych.
PS. york09 myślałeś, że nikt tego zdjęcia nie rozpozna?
|
i już wszyscy wiedzą o co chodzi, dodam że dotyczy to całego polskiego sportu , prowokacja yorka ze zdjęciem marna, wręcz żenująca, ale cóż , jaki koń każdy widzi