Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28855
Stary 12.11.2014, 12:57
cash_X napisał(a):Wyświetl post
Wiele do pisania nie ma, były co najmniej 3 świnki z obozu władzy kręcące lody na hazardzie. Jak się się wydało, to uchwalili ustawę hazardową, żeby aferę zamaskować. Skutkiem tej ustawy było to, że bet-at-home dłużej nie mógł Wisły sponsorować. Strata tylko za niedokończona umowę wyniosła ok 4 000 000 zł.

Dwie świnki Rychu i Zbychu niby się wycofały z polityki, choć kontakty im nie pozwoliły upaść, trzecia natomiast świnka Grześ jest obecnie znana jako minister spraw zagranicznych.

PS. york09 myślałeś, że nikt tego zdjęcia nie rozpozna?
i już wszyscy wiedzą o co chodzi, dodam że dotyczy to całego polskiego sportu , prowokacja yorka ze zdjęciem marna, wręcz żenująca, ale cóż , jaki koń każdy widzi