Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28847
Stary 12.11.2014, 12:06
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
dobre, bardzo dobre, napisz o co chodzi bo wielu nie skapuje
Wiele do pisania nie ma, były co najmniej 3 świnki z obozu władzy kręcące lody na hazardzie. Jak się się wydało, to uchwalili ustawę hazardową, żeby aferę zamaskować. Skutkiem tej ustawy było to, że bet-at-home dłużej nie mógł Wisły sponsorować. Strata tylko za niedokończona umowę wyniosła ok 4 000 000 zł.

Dwie świnki Rychu i Zbychu niby się wycofały z polityki, choć kontakty im nie pozwoliły upaść, trzecia natomiast świnka Grześ jest obecnie znana jako minister spraw zagranicznych.

PS. york09 myślałeś, że nikt tego zdjęcia nie rozpozna?
Powód: brak sił
Ostatnio edytowane przez cash_X : 12.11.2014 o godz. 12:08.