emj10 napisał(a):

Drozd jakoś tak szybko wrocil z marszu. Chyba straz go nie wspuscila do kordonu po tym jak raca zapalila mu komin
|
mitomanku , byłem w Krakowie, , a ty ze szpeniem pod tęczą ? warszawiaczki,wpuszczają was na legijne forum z takimi poglądami? , raczej wątpię, dlatego możecie "popisywać się tutaj"