Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28836
Stary 12.11.2014, 09:45
Widzę i wady i zalety tego pomysłu. Największy minus jest taki, że dzieci uczyłyby się od dorosłych poprzez obserwację ich zachowań, nie do końca rozumiejąc dlaczego tak robią i czy w danej sytuacji to było bezpieczne. Powtarzając ich zachowanie mogłoby dojść do groźnego wypadku.