|
Widzę i wady i zalety tego pomysłu. Największy minus jest taki, że dzieci uczyłyby się od dorosłych poprzez obserwację ich zachowań, nie do końca rozumiejąc dlaczego tak robią i czy w danej sytuacji to było bezpieczne. Powtarzając ich zachowanie mogłoby dojść do groźnego wypadku.
|