Gwiaździsty napisał(a):

Pytanie dla berkowiczologów. W GK przedstawiali obiecanki kandydatów na prezia Krakowa. W tekście pojawił sie taki wpis:
Czy to prawda, czy kaczka dziennikarska ? Bo jeśli prawda to gościa trzeba zacząć leczyć.
|
Nie tyle pozwolić, co nie karać za przechodzenie na czerwonym. Robiłbyś to na własną odpowiedzialność, jak choćby w UK. Choćby przypadek przejścia na ulicy Warszawskiej, przed Politechniką Krakowską, gdzie kilka razy w tygodniu organizowane są łapanki na studentów, którzy skracają sobie drogę przechodząc przez pustą ulicę.