Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 11.11.2014, 22:49
Angmir napisał(a):Wyświetl post
A większość eksportowych klubów niedługo straci rozstawienia (Lech już w następnym roku, Wisła za 2 lata).
Legia za rok będzie miała autostradę do LM (jak wygra w lidze), a cała reszta poodpada w 3 rundzie eliminacjo LE.
Dla Wisły jest to ostatni dzwonek żeby sie zakwalifikować do LE i utrzymać jako taką pozycje w rozstawieniach.
Jedna poprawka - Lech, o ile się zakwalifikuje do pucharów, w przyszłym roku wystąpi jeszcze z rankingiem ~17.2. A więc Wisła ma dwa lata na nabijanie punktów przed utratą górki z aktualnej punktacji.

Zatem nie jest wcale tak najgorzej, opcja że w pucharach wystąpi Legia i Lech jest prawie pewna (PP), duże są szanse na Wisłę i Śląsk. W tym przypadku mamy 3 drużyny z rankingiem powyżej 10 punktów, a 4 z dużych miast i z szansami na przyzwoity wynik.

Btw, bardzo dobre są te wątki rankingowe na Waszym forum, winszuję
Odpowiedz cytując