Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28827
Stary 11.11.2014, 22:09
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
wróciłeś z marszu pod tęczą? , lewackiego marszu ? czy może z marszu bula? było was ze trzystu? nie prowokuj
ale Ty masz kompleksy i ból dupy. Jak tu z Tobą prowadzić jakąkolwiek wymianę zdań?

kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
nie siej propagandy , nie wiesz kto atakował ochronę marszu , czy tego dziennikarza, spokojnie to mogła być prowokacja milicyjna
Już Ci odpisał - to zielone ludziki.

Drozd, przestań pieprzyć i czekać na relacje z marszu na niezależnej, bo wystarczyło kupić bilet na pociąg i wiedziałbyś z pierwszej ręki jak było.

Odnoszę wrażenie, że RN i reszta ekipy robią to specjalnie. W tym roku niby się odcinąją od debili, jednak jakby wzmocnili linię ochrony to te błazny nie mogłyby tak szaleć. Jakoś na marszach PiS to działa. Na wczorajszej miesięcznicy ochrona złożona z "kumatych" wyłapywała idiotów i oddawała w ręce policji.