kerim1906 napisał(a):

|
wróciłeś z marszu pod tęczą? , lewackiego marszu ? czy może z marszu bula? było was ze trzystu? nie prowokuj
|
ale Ty masz kompleksy i ból dupy. Jak tu z Tobą prowadzić jakąkolwiek wymianę zdań?
kerim1906 napisał(a):

|
nie siej propagandy , nie wiesz kto atakował ochronę marszu , czy tego dziennikarza, spokojnie to mogła być prowokacja milicyjna
|
Już Ci odpisał - to zielone ludziki.
Drozd, przestań pieprzyć i czekać na relacje z marszu na niezależnej, bo wystarczyło kupić bilet na pociąg i wiedziałbyś z pierwszej ręki jak było.
Odnoszę wrażenie, że RN i reszta ekipy robią to specjalnie. W tym roku niby się odcinąją od debili, jednak jakby wzmocnili linię ochrony to te błazny nie mogłyby tak szaleć. Jakoś na marszach PiS to działa. Na wczorajszej miesięcznicy ochrona złożona z "kumatych" wyłapywała idiotów i oddawała w ręce policji.