Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28824
Stary 11.11.2014, 21:16
Dziennikarz Ruchu Narodowego pobity przez "manifestantów".

https://www.youtube.com/watch?v=OPYjUL4gO6c

Abstrachując od idiotycznego opisu filmiku. Mam wrażenie, że w tym roku coś pęknie u organizatorów tego marszu i zgodnie oni przyznają, że najwięcej prowokatorów to oni mają w swoich szeregach i należy ich z tego środowiska wykluczyć. Zawsze odrzucało mnie od RN to, że szukali zawsze igieł w cudzych oczach, a w swoich nie chcieli zauważyć wielkich bali. Szacunek dla Straży Marszu za to, że nie wpuszczali zadymiarzy spowrotem w tłum.