Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1926
Stary 11.11.2014, 19:21
Ogólnie często w świecie boksu zdarzają sie zaczepki na konferencjach i raczej można uznać to za chleb powszedni. Kostecki na ważeniu,konferencjach zachowywał sie jak typowy burak,cwaniak a po walce całkiem inny człowiek,to samo Szpilka chociaż w dużo mniejszym stopniu.Chociaż widać,że Artur poszedł po rozum do głowy i powoli odchodzi od typowego cwaniakowania.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując