|
pzkwr, nie przeszkadza Ci to, że Gibała to palikociarz, z partii promującej dewiantów ?
P.S. Co do dorabiania na prezydenturze, pamiętaj, że ten kto ma dużo chce jeszcze więcej. Przykłady przekrętów polskich oligarchów raczej to udawadniają.
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 11.11.2014 o godz. 19:22.
|