Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
28819
11.11.2014, 17:59
Do Sejmu to wystarczy przekroczyć próg 5% oby jakoś zaistnieć. W wyborach na prezydenta np W-wy i innych miast jest tylko jedno miejsce. Kolejne idą w zapomnienie.
Co innego ten pan.
On jest kilka poziomów
wyżej nawet będąc na drugim miejscu
Ostatnio edytowane przez york09 : 11.11.2014 o godz. 18:04.
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09