Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28819
Stary 11.11.2014, 17:59
Do Sejmu to wystarczy przekroczyć próg 5% oby jakoś zaistnieć. W wyborach na prezydenta np W-wy i innych miast jest tylko jedno miejsce. Kolejne idą w zapomnienie.
Co innego ten pan. On jest kilka poziomów wyżej nawet będąc na drugim miejscu
Ostatnio edytowane przez york09 : 11.11.2014 o godz. 18:04.