emj10 napisał(a):

Za co? Za to że chlał przed Enklawą do rana i tym samym zakończył swoją karierę polityczną oraz utrudnił budowę KoLibra na scenie politycznej?
|
Yyy... ja nie mam wrażenia, aby zakończył swoją karierę. Właśnie kandyduje na prezydenta Wawy ze sporą szansą na 3. lub 4. wynik (nie śledzę sondaży, ale myślę, że może się zakręcić wokół 10%). Stał się drugą osobą w partii z szansami na wejście do Sejmu. Myślę, że prędko ze sceny politycznej nie zniknie.