Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28814
Stary 11.11.2014, 13:15
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
No właśnie nie napisałeś. Za to problem widzisz, że Wipler coś tam wypił.
Jak widać ja potrafię. Ty niezbyt.
Opisywalem przeciez cala sytuacje kilka miesiecy temu post factum, więc jak wroce wieczorem do domu to wrzuce swoje cytaty.

Wczoraj w nocy odnioslem się do zabawnego moim zdaniem linku i dzisiaj staralem się wytlumaczyc dlaczego smieje się z tego przepraszania Wiplera i dlaczego nie ma to sensu.

Jak widzisz to Ty nie doczytales, albo probowales prowadzic dyskusje na zupelnie inny temat niz ja