ABGwislakABG napisał(a):

No właśnie nie napisałeś. Za to problem widzisz, że Wipler coś tam wypił.
Jak widać ja potrafię. Ty niezbyt.
|
Opisywalem przeciez cala sytuacje kilka miesiecy temu post factum, więc jak wroce wieczorem do domu to wrzuce swoje cytaty.
Wczoraj w nocy odnioslem się do zabawnego moim zdaniem linku i dzisiaj staralem się wytlumaczyc dlaczego smieje się z tego przepraszania Wiplera i dlaczego nie ma to sensu.
Jak widzisz to Ty nie doczytales, albo probowales prowadzic dyskusje na zupelnie inny temat niz ja
