Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28805
Stary 11.11.2014, 11:35
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
No ale też nie sądzę, by mieli 1.4 we krwi Tak jak piszę, to tylko teoretyzowanie i bawienie się w detektywa.
Oczywiscie ze to wszystko teoretyzowanie, bo nie wiemy jak do konca było tego dnia. Wiemy, ze Wipler byl pijany, ale nie wiemy jak mocno. Wiemy tez, ze psiarskie bily, ale nie wiadomo ile i jak mocno

Mnie rozwalil palikot z tym kuriozalnym linkiem dlatego wzruszylem temat nudzac się na zamglonym Pomorzu