Pablo84 napisał(a):

No ale też nie sądzę, by mieli 1.4 we krwi Tak jak piszę, to tylko teoretyzowanie i bawienie się w detektywa.
|
Oczywiscie ze to wszystko teoretyzowanie, bo nie wiemy jak do konca było tego dnia. Wiemy, ze Wipler byl pijany, ale nie wiemy jak mocno. Wiemy tez, ze psiarskie bily, ale nie wiadomo ile i jak mocno
Mnie rozwalil palikot z tym kuriozalnym linkiem dlatego wzruszylem temat nudzac się na zamglonym Pomorzu
