emj10 napisał(a):

Kawał chłopa z niego to prawda, ale faktem jest też, że dobrze znam realia ulicy Mazowieckiej oraz klubu Enklawa i wiem, ze większe chłopy od niego spędzały tam noc na chodniku. Czy to na 48h, czy na wytrzeźwiałce, a nawet chłopy po 150 kg o mało co nie przekręciły się na drugą stronę po takim melanżu (Borys pozdrawiam ).
|
ha ha , czy jest jakaś rzecz której ten mitoman nie zna?