Szpen napisał(a):

Masz się czym chwalić. Urosles w moich oczach...
Wipler nie zginie, z Hofmanem to kumple. StWiam stowe przeciw orzechom, że po przegranych samorządowych zacznie się bunt w PiS. Albo odsuną siła JK, albo co mądrzejsi wyjdą z partii. A wtedy mlodzi w kupie założą własną działalność. Jak znajdą finansowanie (Skoki?) to może coś ugraja w przyszłorocznych do sejmu.
|
szpeniu , to są pobożne życzenia, już niejeden z Pisu "w kupie" zakładał własną działalność , "ugrają 0,1%", emj10 czy ty masz kompleks Drozda, współczuje, wydymany przez PIS i jeszcze z kompleksem Drozda