Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28803
Stary 11.11.2014, 11:21
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Masz się czym chwalić. Urosles w moich oczach...


Wipler nie zginie, z Hofmanem to kumple. StWiam stowe przeciw orzechom, że po przegranych samorządowych zacznie się bunt w PiS. Albo odsuną siła JK, albo co mądrzejsi wyjdą z partii. A wtedy mlodzi w kupie założą własną działalność. Jak znajdą finansowanie (Skoki?) to może coś ugraja w przyszłorocznych do sejmu.
szpeniu , to są pobożne życzenia, już niejeden z Pisu "w kupie" zakładał własną działalność , "ugrają 0,1%", emj10 czy ty masz kompleks Drozda, współczuje, wydymany przez PIS i jeszcze z kompleksem Drozda