Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28801
Stary 11.11.2014, 11:12
Kawał chłopa z niego to prawda, ale faktem jest też, że dobrze znam realia ulicy Mazowieckiej oraz klubu Enklawa i wiem, ze większe chłopy od niego spędzały tam noc na chodniku. Czy to na 48h, czy na wytrzeźwiałce, a nawet chłopy po 150 kg o mało co nie przekręciły się na drugą stronę po takim melanżu (Borys pozdrawiam ).
Ostatnio edytowane przez emj10 : 11.11.2014 o godz. 11:17.