Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28798
Stary 11.11.2014, 10:51
AYALA napisał(a):Wyświetl post
piłem przez weekend (piątek,sobota,niedziela),to w poniedziałek rano miałem 4 promile
Masz się czym chwalić. Urosles w moich oczach...


Wipler nie zginie, z Hofmanem to kumple. StWiam stowe przeciw orzechom, że po przegranych samorządowych zacznie się bunt w PiS. Albo odsuną siła JK, albo co mądrzejsi wyjdą z partii. A wtedy mlodzi w kupie założą własną działalność. Jak znajdą finansowanie (Skoki?) to może coś ugraja w przyszłorocznych do sejmu.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 11.11.2014 o godz. 10:57.