AYALA napisał(a):

|
piłem przez weekend (piątek,sobota,niedziela),to w poniedziałek rano miałem 4 promile
|
Masz się czym chwalić. Urosles w moich oczach...
Wipler nie zginie, z Hofmanem to kumple. StWiam stowe przeciw orzechom, że po przegranych samorządowych zacznie się bunt w PiS. Albo odsuną siła JK, albo co mądrzejsi wyjdą z partii. A wtedy mlodzi w kupie założą własną działalność. Jak znajdą finansowanie (Skoki?) to może coś ugraja w przyszłorocznych do sejmu.