AYALA to musiales nie zyc, bo inaczej tego nie da się wytlumaczyc skoro najwyzsze stezenie alkoholu we krwi jest od godziny do 3 godziny po wypiciu, a od kilku do kilkunastu godzin od wypicia nastepuje jego rozklad w organizmie
Dlatego, ze Brytole bez dwoch piw na odwage nie sa w stanie jezdzic na rondach z ruchem lewostronnym
Co jak co Wipler ma sporo szczesia w nieszczesciu w tym calym zamieszaniu, bo gdyby nie Hofman i jego trupa to bylby grillowany przez caly ostatni tydzien przed wyborami. A tak zajmie 5-6 miejsce w wyborach na prezydenta Warszawy i pewnie za rok sluch o nim zaginie jak nie dostanie się do sejmu.